Yaşam

Bizimkiler dizisinin yıldız oyuncuları tükenmişlik sendromuna düşen ünlü isimleri hedef aldı: Bozulma

14 yıldır yayınlanan Bizimkiler dizisinin sevilen oyuncuları Ayşe Kökçü, Müjgan Ağralı ve Zihni Göktay, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece programına konuk oldu. Tükenmişlik sendromuna girdiğini söyleyen isimlere ustalar nişan aldı.

“Bizim zamanımızda değildi, biraz polyannaism oynayalım”

Kalaycıoğlu’nun tükenmişlik sendromu yaşadıklarını hatırlatması üzerine konuşan Ayşe Kökçü, “Genellikle gençlerin başına gelir derler ama Esra Dermancıoğlu genç değil. Biz hiç yanmadık. En kötü anımda bile her şeyi unutup, her şeyi unutuyorum. tiyatroya gidince elimden geleni yapıyorum oyun sırasında kendimi tükenmiş hissediyorum herkes bir yere gidiyor ama orda kalması sorun oluyor yaşlandıkça işini istediğin gibi yapamayacaksın tavsiyem yorgun olanlara günün tadını çıkarsın biraz polyannaism oynayacaksın bizim zamanımızda böyle sözler yoktu.”

“Tükenmişlik Sendromu Konuşuluyor”

Zihni Göktay ise tükenmişlik sendromuna giren isimlerin şımarık olduğunu söyledi. Şubede böyle şeylere yer olmadığını belirten Göktay, “Mesleğiniz bazen sizi zirveye taşıyor ama ihanet görünce paramparça oluyorsunuz. Seyirciye olan saygımızı kaybetmemeye çalıştık. Bu mesleğe. nankörlüğe ve boşboğazlığa müsamaha göstermez, haftada 3 maç oynardık, yorulurduk.”

“HAYATI KEYİFLİ YAŞIYORUM”

Müjgan Ağralı da boş zamanlarında yürüyüş yaptığını ve evin içinde dans ettiğini söyleyerek, zamanının çoğunu etkinliklerde geçirdiğini söyledi. Evde kendine has kombinler yaptığını belirten Ağralı, “Ben rapçi kıyafetleri giyiyorum ve evde şarkı söyleyip çalıyorum. Yaşadığım süreçten keyif alıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu